Kosmetika

V našem salonu jsme pro Vás vybrali ty nejkvalitnější produkty, které respektují přirozenou funkci a obnovu kůže.

Nabízím komplexní ošetření přizpůsobené na míru potřebám Vaší pleti. Doporučím kosmetické ošetření podle typu Vaší pleti, aktuálního stavu pokožky, ročního období a individuálních požadavků. Na každého klienta si vyčleňuji minimálně 90 minut. Vaše pleť bude po ošetření vyživená, prozářená, vyrovnaná a Vaše mysl odpočatá.

Kosmetická péče bývá bohužel dost často podceňovaná. Pokud klient nevidí okamžitý efekt, péči vzdá nebo neustále mění a kombinuje další kosmetické přípravky. Pro pleť není nic horšího než tyto experimenty. Rozhodnete-li se pečovat o svoji pleť, vyberte si jednu značku a zvolte přípravky z jedné, či více kompatibilních řad dané značky. Poradím Vám s výběrem kosmetických produktů pro domácí péči.

Kosmetická péče není estetická dermatologie, ale především prevence, u které je nutná důslednost a pravidelnost. Pleť, díky kosmetické péči vypadá mladší, je odolnější a v lepší kondici. Nikdy není pozdě začít, ale čím dříve o sebe začnete pravidelně pečovat, tím bude Vaše pleť vypadat lépe i ve zralém věku. Pamatujte, že ani zákroky estetické dermatologie nejsou trvalé a po nějakém čase je nutné je opakovat. Aby měla kosmetická péče efekt, doporučuji podstoupit ošetření cca 1 x za 4 – 6 týdnů, s tím, že se o sebe pravidelně staráte vhodnými přípravky každý den.

Relaxace je důležitou součástí kosmetické procedury. Je pro pleť stejně důležitá jako pro celý organismus. Výhodou je neutrální a luxusní prostředí, kde Vás nikdo (vypnete-li si mobilní telefon) nebude rušit. Tohoto se v domácím prostředí dá docílit poměrně těžko. Vypnete a můžete se soustředit jen sami na sebe, načerpáte novou sílu a odpočatí budete fungovat mnohem lépe.

Přestože se začínáme přibližovat trendům západní Evropy, kdy na kosmetické ošetření pravidelně dochází i muži, pěstící péči věnujeme podstatně méně pozornosti než péči o vlasy a líčení. Péči o pleť si ale zaslouží i muži. Toto je ale velmi daleko od pravdy. Mužů dnes dochází na pravidelné ošetření výrazně více než dříve, někteří se to jen stydí přiznat. Mužská pleť podléhá věku stejně jako ženská. Pravidelnou péčí o pleť lze proces stárnutí výrazně zpomalit.

BIODROGA (Německo) – dlouholetá tradice s dokonale propracovaným konceptem

JANSSEN COSMETICS (Německo) – kvalitní systém péče o pleť

AHA ACID TREATMENT

Make-up
Základem krásného a dokonalého nalíčení je mít obličej hladký jako porcelán. Příprava pleti je však daleko důležitější, než samotný make-up. Nanášení make-upu není jednoduché, zvlášť u citlivé a problematické pleti. Více zde…