Od roku 1990 Walter Janssen a jeho manželka Elka usilovně pracují na vybudování kvalitního systému péče o pleť. Podmínkou je v programu pěstící kosmetiky JANSSEN COSMETICS použití vysoce účinných aktivních přísad a exkluzivních vědecky ověřených materiálů, které přesvědčí mimořádnými výsledky a mají extrémně vysokou kompatibilitu.

Zkušenosti a potřeby firmy JANSSEN se ideálně kombinují v úzké spolupráci s výzkumnou laboratoří Dr. Sachera. Všechny výrobky jsou důkladně testovány a přesvědčí Vás již při prvním použití. Obsahují mnoho nových aktivních látek, jsou vyvinuty pomocí složitých technologických procesů a podléhají důkladné analýze. Od roku 2004 firma pravidelně obhajuje certifikát jakosti managementu ISO 9001.

Firma JANSSEN COSMECEUTICAL má svého majitele i sídlo v Německu, kde byla založena v roce 1997. O světovém záběru firmy, resp. značky, se můžeme přesvědčit např. na domovských stránkách JANSSEN COSMETICS. V současné době JANSSEN COSMECEUTICAL dodává své výrobky do 60 zemí světa. Na českém trhu má firma své zastoupení od roku 1998.