Profesionální péče o pokožku těla BIODROGA Body SPA

svět krásy, čistoty a zdraví

zcela se uvolnit a vstoupit do nových, nepoznaných prožitků. Najít si tu správnou cestu ke své vnitřní i vnější kráse. Pokusit se nechat za sebou stres všedního dne a na chvíli zapomenout na starosti, práci i na rodinu.

Nechat se zlákat značkou BIODROGA, která nabízí ucelený wellness koncept sestavený z propracovaných programů určených k dokonalé harmonizaci těla i duše a maximálnímu rozmazlení pokožky. Profesionální péče o pokožku těla je v dnešní době již neodmyslitelnou součástí kompletního kosmetického ošetření.

Speciální masáže BIODROGA, čerpající inspiraci z východního učení, kombinují prastaré techniky s novými poznatky, čímž se docílí maximálního efektu. Zajistí celému organismu naprosto očišťující terapii. Jemné harmonizující tahy masáží zapracovávají přírodní esenciální oleje, které regenerují pokožku a současně působí blahodárně na všechny smysly. Příjemné a rozmazlující masáže byly vyvinuty ve spolupráci s předními dermatology a specialisty. Síla přírodních elementů, dokonalé receptury produktů a do detailu promyšlené masáže jsou tím pravým luxusem pro dokonalou a zdravou pleť. Jedinečná SPA masáž zbaví těla starostí i tíhy a má výraznou detoxikační schopnost.

Regenerační a uvolňující zábaly těla poskytují jemný dotyk mořských substancí nebo přírodních látek v podobě čistého kašmíru a hedvábí. Nabízí nezapomenutelný orientální zážitek a jemnou očišťující péči. Zpevní kontury těla, působí proti celulitidě nebo povzbudí tělo ke správné detoxikaci.

Dokonalý wellness koncept značky BIODROGA nabízí hluboké uvolnění i pocit klidu a navrátí tělu i duši ztracenou rovnováhu a sílu do života.